Remont Łazienki

remont łazienki poznań
remont łazienki poznań

Łazienki małe i duże – każda z nich od czasu do czasu wymaga remontu. Wymiana armatury, ceramiki, wanny lub kabiny prysznicowej.

To tylko kilka prac, które mogą być początkiem metamorfozy Państwa łazienki. Z naszą pomocą możliwa jest jej gruntowna modernizacja, bez ponoszenia nadmiernych wydatków i typowych uciążliwości budowlanych.

 

 

Łazienki remontujemy szybko, dokładnie i w sposób estetyczny, zachowując porządek na każdym etapie prowadzonych prac. Naszym wszystkim działaniom przyświeca tylko jeden cel – wyremontować Państwa łazienkę tak, aby spełniała wszystkie pokładane w niej oczekiwania. Wykonujemy również prace niestandardowe, które często nie mieszczą się w ramach typowych remontów. Jest to między innymi wykonanie i zabudowa wnęk, tworzenie obudów dla sprzętu AGD (pralki, suszarki), a także wymiana mebli czy udoskonalenie wentylacji.

 

Doskonale znamy się na remontach małych łazienek, dlatego z przyjemnością podpowiemy Państwu ciekawe rozwiązania, poprawiające funkcjonalność pomieszczenia. Nasze doradztwo może okazać się pomocne przy wyborze akcesoriów i elementów wyposażenia łazienki, takich jak baterie, odpływy, wężyki oraz meble łazienkowe. 

 

 

 

 

 

Remont łazienki Poznań, Remonty łazienek Poznań