Szukasz profesjonalnej ekipy budowlanej, która sumiennie przystąpi do remontu? Trafiłeś w dobre miejsce, nasze przedsiębiorstwo budowlane zajmuje się wykończeniami wnętrz. Wybierając naszą firmę zyskujesz miłą, profesjonalną i rzetelną obsługę. Dajemy gwarancję na wykonane przez nas remonty, jak również zapewniamy niezmienność kosztów. W zakresie naszych usług znajduje się również fachowe doradztwo, dzięki czemu z chęcią pomożemy w zaplanowaniu każdego remontu wnętrza czy wykonaniu instalacji. Zajmujemy się również montażem drzwi i wyburzaniem ścian. Wybierając nasz zespół masz pewność, że powierzasz swoją przestrzeń mieszkalną w dobre ręce. Nasi sumienni fachowcy podejmą się realizacji instalacji wodnych i kanalizacyjnych, jak również zamrażaniu rur i grzejników. Zaufało nam szerokie grono konsumentów o czym świadczą opinie udostępnione na firmowej stronie internetowej. Zapoznaj się z pozostałymi informacjami. 

Instalacje Wod-Kan

Instalacje sanitarne często mogą sprawiać wiele problemów. Nieszczelności, zapowietrzenia, problemy z prawidłowym działaniem. To wszystko może mieć wiele przyczyn.

Czytaj więcej
remont mieszkania poznań

Remont mieszkania

Remontujemy mieszkania – duże i małe

Każdy z nas chce żyć w ładnym, bezpiecznym i wygodnym mieszkaniu. Aby tak było, od czasu do czasu trzeba wykonać mniejszy lub większy remont mieszkania

Czytaj więcej

Układanie Płytek

Płytki ceramiczne, glazura i gres – to najlepsze i najchętniej wykorzystywane materiały wykończeniowe dla ścian, podłóg oraz tarasów. Specjalizujemy się w dokładnym układaniu płytek na wszystkich rodzajach powierzchni.

Czytaj więcej

Ocieplenie, Zabudowa Poddasza

Poddasza często pozostają zupełnie niewykorzystaną przestrzenią, przez którą dochodzi do sporych strat ciepła. Dzieje się tak na skutek niewystarczającej izolacji termicznej, a czasami jej braku. Efektem są wyższe koszty ogrzewania, a także możliwe problemy z wilgocią.

Czytaj więcej
remont kuchni poznań

Remont kuchni

Dobieramy najlepsze rozwiązania do potrzeb naszych Klientów. Czy to małe odświeżenie kuchni, czy jej generalny remont. Zawsze mogą Państwo liczyć na rzeczową pomoc naszych fachowców, którzy doradzą idealne rozwiązanie, pozostając w zaplanowanym budżecie.

Czytaj więcej

Układanie Paneli Podłogowych

Ładna i zadbana podłoga znacznie podnosi wartość nieruchomości, zwiększając komfort mieszkania w niej. Wymiana starej i zniszczonej podłogi na nowe panele podłogowe nie musi być trudna, czasochłonna i kosztowna. Oferujemy Państwu szybki i profesjonalny montaż

Czytaj więcej

Wykończenia Wnętrz

Remontujemy mieszkania – duże i małe

 Każdy z nas chce żyć w ładnym, bezpiecznym i wygodnym mieszkaniu. Aby tak było, od czasu do czasu trzeba wykonać mniejszy lub większy

Czytaj więcej

Szpachlowanie

Ściany idealnie gładkie i równe, to zasługa umiejętnego szpachlowania oraz prawidłowego doboru sprawdzonych materiałów.

Czytaj więcej

Montaż Drzwi

Drzwi to jeden z najważniejszych elementów bezpieczeństwa domu i mieszkania. Jednak sam zakup dobrej jakości drzwi, to tylko połowa sukcesu. O tym, czy będą prawidłowo spełniały swoją rolę, decyduje sposób ich zamontowania.

Czytaj więcej
malowanie poznań

Malowanie

Chcesz odświeżyć wnętrze, spójrz na malowanie jako : 

- zmianę, - dekorowanie, -impregnowanie malowanej powierzchni.

Czytaj więcej

Montaż mebli

Kupiłeś meble w paczkach w Ikea, Jysk lub innym sklepie meblowym? Nie masz czasu, aby samodzielnie zająć się ich złożeniem? A może brakuje Ci rąk do pomocy? Meble do złożenia są bardzo wygodne w zakupie, charakteryzują się również przystępnymi cenami.

Czytaj więcej