Instalacje Wod-Kan

Instalacje sanitarne często mogą sprawiać wiele problemów. Nieszczelności, zapowietrzenia, problemy z prawidłowym działaniem. To wszystko może mieć wiele przyczyn.

Od prawidłowej diagnozy usterki, będzie zależeć to, jak szybko uda się dany problem rozwiązać. Proponujemy Państwu pełną obsługę techniczną instalacji sanitarnych, w skład których wchodzą między innymi wewnętrzne sieci wodno kanalizacyjne, centralne ogrzewanie z klasycznymi grzejnikami, a także elektryczne i wodne ogrzewanie podłogowe. Doskonale znamy się na wszystkich rodzajach instalacji, potrafiąc szybko i celnie określić powód wystąpienia usterki.

 

Remonty instalacji sanitarnych wykonujemy zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkania w blokach i nowszym budownictwie wielorodzinnym. Priorytetem w naprawianiu Państwa instalacji jest minimalizowanie utrudnień w codziennym życiu. Staramy się również do maksimum ograniczać takie czynności jak kucie ścian i podłóg, oferując w zamian inne, nieinwazyjne rozwiązania – np. instalacje c.o. ukryte pod listwami przypodłogowymi.

Podczas remontu szczególnie w zimie często pojawia się problem wymiany kaloryfera. Spółdzielnia nie chce spuścić wody z pionów i sytuacja staje się patowa, remont bez zmiany grzejników. Służymy pomocą Naszym klientom wymieniając kaloryfer pod ciśnieniem wody z pionu stosując metodę zamrażanie rur poznań. Zamrażamy rury do 3/4".

 

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich z Państwa, którzy podejrzewają że domowe instalacje sanitarne nie działają jak należy lub podejrzewają występowanie problemów w ogrzewaniem budynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instalacje wod kan Poznań, Instalacje Sanitarne Poznań, Zamrażanie Rur Poznań