Ocieplenie, Zabudowa Poddasza

Poddasza często pozostają zupełnie niewykorzystaną przestrzenią, przez którą dochodzi do sporych strat ciepła. Dzieje się tak na skutek niewystarczającej izolacji termicznej, a czasami jej braku. Efektem są wyższe koszty ogrzewania, a także możliwe problemy z wilgocią.

Rozwiązaniem tego problemu jest ocieplenie poddasza wełną mineralną. Ta jedna czynność może znacząco podnieść wydajność energetyczną budynku i sprawić, że koszty ogrzewania ulegną zmniejszeniu nawet o kilkadziesiąt procent.

Oferujemy Państwu dokładne ocieplenie poddasza, niezależnie od konstrukcji dachu. Przed każdym zleceniem przeprowadzamy dokładny audyt, na podstawie którego zostanie przygotowana oferta. Grubość stosowanej wełny mineralnej i jej rodzaj dobieramy tak, aby wykonane ocieplenie cechowało się najlepszym stosunkiem ceny do jakości.

 

Nasza oferta to również zabudowa poddasza. Czy doskwiera Państwu brak dodatkowej przestrzeni? Miejsca dobrego nie tylko na składowanie przedmiotów, ale może również na urządzenie dodatkowych pomieszczeń, lub całego mieszkania? Poddasze, jeśli tylko spełniają podstawowe warunki, dają olbrzymie możliwości kształtowania i aranżowania przestrzeni. Powstają z nich wówczas nie tylko przytulne, ale także bardzo funkcjonalne mieszkania o licznych walorach estetycznych i dużym komforcie. Z przyjemnością przeprowadzimy dla Państwa taką zabudowę poddasza, wykonując ją od projektu po realizację.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zabudowa Poddasza Poznań, Ocieplenie Poddasza Poznań, Adaptacja Poddasza Poznań