Montaż mebli

Kupiłeś meble w paczkach w Ikea, Jysk lub innym sklepie meblowym? Nie masz czasu, aby samodzielnie zająć się ich złożeniem? A może brakuje Ci rąk do pomocy? Meble do złożenia są bardzo wygodne w zakupie, charakteryzują się również przystępnymi cenami.

Kupiłeś meble w paczkach w Ikea, Jysk lub innym sklepie meblowym? Nie masz czasu, aby samodzielnie zająć się ich złożeniem? A może brakuje Ci rąk do pomocy? Meble do złożenia są bardzo wygodne w zakupie, charakteryzują się również przystępnymi cenami. Jedyny związany z nimi problem, to konieczność samodzielnego złożenia w całość. Wymaga to odrobiny wolnego czasu, narzędzi i umiejętności. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na to, aby we własnym zakresie wykonać montaż mebli do mieszkania, domu lub biura, zajmiemy się tym za Ciebie.

 

 

Wykonujemy montaż mebli Poznań, na miejscu u klienta. Składamy wszystkie rodzaje mebli sprzedawanych w częściach i zestawach. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, usprawniającymi i przyspieszającymi wykonane prace.

 

Montaż mebli Poznań – sprawdź co oferujemy

 

·         Montaż mebli z Ikea i innych sklepów meblowych,

·         Składanie komód, szaf, witryn, sof, kanap, stołów i biurek,

·         Montaż mebli kuchennych,

·         Układanie mebli w pomieszczeniach,

·         Montaż mebli i półek na ścianie,

·         Montaż okuć meblowych i podświetlenia,

·         Przenoszenie i transport mebli.

 

 

Zlecając nam montaż mebli Poznań, nie muszą się Państwo martwić o solidnie wykonaną pracę. Podczas montażu stosujemy niezbędne zabezpieczenia podłóg, aby ich nie uszkodzić w trakcie pracy. Połączenia śrubowe w meblach również są wielokrotnie sprawdzane, aby wykluczyć ryzyko ich osłabienia. Meble montujemy w wygodnym dla Klienta czasie i miejscu, po wcześniejszym umówieniu terminu.

 

 

 

 

 

 

Montaż Mebli Poznań, Montaż Mebli Ikea Poznań, Montaż Mebli Kuchennych Poznań, Montaż Mebli BRW Poznań