Co zamiast brodzika

Wielu z nas przyzwyczaiło się do tego, że kabiny prysznicowe muszą występować w zestawie z brodzikiem. To nie prawda. Obecnie coraz częściej zastępuje się tradycyjny brodzik z akrylu lub metalu, wykorzystaniem odpływu liniowego. Jest to bardzo pomysłowe rozwiązanie, pozwalające w całości zrezygnować z wątpliwej urody brodzika – nawet niskiego.

Czytaj więcej

Mała Łazienka

Mała łazienka – w wielu mieszkaniach i domach, projektanci przewidzieli małe łazienki, zyskując tym samym więcej przestrzeni dla pozostałych pomieszczeń. Jeżeli do tej pory byłeś przyzwyczajony do dużych łazienek, mniejsze pomieszczenie może Cię zaskoczyć. Ale spokojnie, mamy kilka wskazówek, dzięki którym łazienka nadal pozostanie wygodna i funkcjonalna.

Czytaj więcej

Płytki ceramiczne czy gres

Klienci często mają wątpliwości przy wyborze materiałów ceramicznych. Wybrać klasyczne płytki ceramiczne, czy może gres? Jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma materiałami? Wskazujemy te największe, podpowiadając jednocześnie wybór.

Czytaj więcej

Wybór farby do malowania wnętrz

 – malowanie to jedna z podstawowych prac remontowych, pozwalających szybko i długotrwałe odmienić wygląd pomieszczeń. Na rynku występuje duży wybór farb do malowania wnętrz. Od tańszych akrylowych, po droższe lateksowe. Które z nich wybrać i czym się różnią?

Czytaj więcej

Kupujemy Płytki

Płytki rektyfikowane – w skrócie, są to płytki mające ten sam wymiar i idealnie proste krawędzie w całej partii towaru. Ułatwia to ich układanie i uzyskanie jednolicie równej powierzchni.

Czytaj więcej